Message Icon
E-Posta Adresi
info@sedefhastaligi.com
Phone Icon
Hasta Bilgi ve Randevu
+90 212 677 24 24

Eğitim ve Öğretim

Tıp Eğitimi
Çapa Tıp Fakültesi, İstanbul

Çalışma Alanları
Sedef, Romatizma, Cinsellik, Güzellik

Sertifikalar
Sedef Hastalığı Dayanışma Derneği

Dr. Mehmet İlteber Bahadır kimdir?

Sedef hastalığı, kronik egzama, liken planus iktiyozis gibi üst cildin parçalandığı hastalara kendi merkezimizde yaklaşık 9 yıldan beri hizmet vermekteyiz. Bu süre zarfında yılda yaklaşık 1000’e yakın yeni hastaya tedavi ve cilt bakımı programı uyguladık. Tedavideki başarı oranımız ilk yıllara göre çok daha fazla artmış, şu anda %100’ e yakındır. Kliniğimize gelen her hastaya kendilerini tertemiz yapmadan bırakmayacağımızı söylüyoruz. Hastalarımızın tedavi süresi yaklaşık olarak 2,5 – 3 aydır. 3 aylık tedavisi sonrası hastalarımız tertemiz oluyor, tertemiz olduktan sonra her hastayı 2 yıl daha kontrol altında tutuyoruz. Bu süre zarfında hastaya kişiye özel cilt bakımı programı hazırlıyoruz. En önemli özelliklerimizden biriside uygulanan tedavi ve cilt bakım programının hiçbir yan etkisi olmamasıdır. Hastaların cilt bakımlarını özenle uygulamalarını sağlıyoruz. Türkiye’de ki her hastanın 4 ayda bir kez, 2 yıl boyunca randevusu var. Bu süre zarfında hastalık asla tekrar etmiyor. Gelmeyen yurtdışı hastaları ise Whatsapp üzerinden cilt bakımlarını kontrol ediyoruz.

Dokuz yıldır, yılda yaklaşık 1000’e yakın hastaya hizmet vermekteyiz. Kliniğimiz uluslararası olup hastalarımız İngiltere, Almanya, Bulgaristan başta olmak üzere Avrupa ülkelerinden, Azerbaycan, Kore gibi Asya ülkelerinden ve Irak, Suriye, Kuveyt, Katar, Dubai gibi Arap ülkelerinden gelmektedir. Şu ana kadar 100’e yakın sağlık programına hastalarımızla beraber konuk olduk. Ülkenin en saygın TV kanallarının ana haber bültenlerine hastalarımızla beraber konu olduk. Pek çok tıbbi makale yayınladık. 9 yılda 1000’nin üzerinde iyileşmiş hasta fotoğrafı yayınladık. Ve yine 1000’nin üzerin de yayınlamadığımız bayan hasta fotoğrafımız var. Yaptığımız işle alakalı ülkemizde ve dünyada sedef hastalığı, kronik egzama, liken planus ve iktiyozis gibi hasta tedavi ve takip merkezlerinin en başın da geliyoruz.

Gelen her yeni hastayla bizzat kendim ilgileniyorum. 3 aylık tedavi planlaması yapıyoruz. 3 ayın sonunda bir randevumuz daha var. 3 ayın sonunda hastanın sedef hastalığı lezyonları tamamen iyileşince 2 yıllık cilt bakım programı ve takibi hazırlıyoruz. Uzmanlarımız tedavisi bitmiş hastalarımıza WhatsApp hattımızdan destek vermektedir. İki yıllık cilt bakım programı döneminde, Yurtdışından gelemeyen hastalarımızı da Whatsapp üzerinden fotoğraflar ile takip ediyoruz. Bizce yaptığımız işte tekiz. Tecrübelerimizle ve uygulamalarımızla dünyanın en saygın merkezlerinden biriyiz. Bize işimiz ile alakalı sonsuz güvenebilirsiniz. Hepinize şimdiden teşekkür eder, sevgi ve sağlıcakla kalmanızı dileriz.

Diploma ve Sertifikalar