Message Icon
E-Posta Adresi
info@sedefhastaligi.com
Phone Icon
Hasta Bilgi ve Randevu
+90 212 677 24 24

Eğitim ve Öğretim

Tıp Eğitimi
Çapa Tıp Fakültesi, İstanbul

Çalışma Alanları
Sedef, Romatizma, Cinsellik, Güzellik

Sertifikalar
Sedef Hastalığı Dayanışma Derneği

Dr. Mehmet İlteber Bahadır kimdir?

1971 yılında Antalya’da doğdu.İlk-orta öğrenimini sırasıyla Barbaros İlkokulu (Antalya), Antalya Anadolu Lisesi’de tamamladı. 1989-1996 yılları arasında İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde okudu. Mezoterapi ve Ozon Terapi üzerine Sağlık Bakanlığı eğitimlerine katıldı. Lösemili çocuklar vakfı ve 112 hızır acil görevlerinde bulundu. Bir çok özel hastanede hekimlik yaptı. Ulusal ve yerel TV kanallarında sağlık programlarına katılarak fitoterapi ve sedef hastalığı üzerinde söyleşileri bulunmaktadır.

Sedef hastalığı, kronik egzama, liken planus iktiyozis gibi üst cildin parçalandığı hastalara merkezimiz de yaklaşık 9 yıldan beri hizmet vermekteyiz. Bu süre zarfında pek çok hastamıza tedavi ve cilt bakımı programı uyguladık. En önemli özelliklerimizden biriside uygulanan tedavi ve cilt bakım programının hiçbir yan etkisi olmamasıdır. Hastaların cilt bakımlarını özenle uygulamalarını sağlıyoruz. Türkiye’de ki her hastanın 4 ayda bir kez, 2 yıl boyunca randevusu var. Gelmeyen yurtdışı hastaları ise whats app üzerinden cilt bakımlarını kontrol ediyoruz.

Kliniğimiz uluslararası olup hastalarımız İngiltere, Almanya, Bulgaristan başta olmak üzere Avrupa ülkelerinden, Azerbaycan, Kore gibi Asya ülkelerinden ve Irak, Suriye, Kuveyt, Katar, Dubai gibi Arap ülkelerinden gelmektedir. Şu ana kadar 100’e yakın sağlık programına ve Ülkenin en saygın TV kanallarının ana haber bültenlerine konuk olduk. Pek çok tıbbi makale yayınladık. Yaptığımız işle alakalı ülkemizde ve dünyada sedef hastalığı, kronik egzama, liken planus ve iktiyozis gibi hasta tedavi ve takip merkezlerinin en başın da geliyoruz.

Gelen her yeni hastayla bizzat kendim ilgileniyorum. 3 aylık tedavi planlaması yapıyoruz. 3 ayın sonun da bir randevumuz daha var. Uzmanlarımız  hastalarımıza 7/24 destek veriyorlar. Bize işimiz ile alakalı sonsuz güvenebilirsiniz. Hepinize şimdiden teşekkür eder, sevgi ve sağlıcakla kalmanızı dileriz.

Diploma ve Sertifikalar